Ankara İnşaat Nem Kurutma

Nem Alıcıların İnşaat Alanlarında Sağladığı Avantajlar

Hem teknik, hem pratik hem de kullanım avantajları olarak ifade edebileceğimiz nem alıcıların avantajları inşaat sektöründe ciddi bir öneme sahiptir. Teknik donanımı uluslararası alanda belgelendirilmiş kalite kontrollü inşaat tipi nem alıcılar otomatik çalışma sistemi, sessiz çalışma özelliği ve enerji tasarruflu çalışma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Taşıma kolaylığı, hafif olması ve farklı mekânlarda az alan kaplama özelliği de cihazın patik kullanım özellikleri olarak ifade edilebilir. Hızlı nem kuruttu için inşaat firmalarında ve her türlü yapı bina sektöründe hızlı hizmet ve daha hızlı kazanç anlamına gelmektedir. Ankara inşaat nem kurutmacihazlarında her türlü alana uygun model seçenekleri mevcuttur.

Nem Alıcı TTK Serisi Modeller

TTK profi serisi ve TTK ECO serisi modeller farklı su hazneleri ve farklı oranlarda nem depolama özellikleri ile sektörlerdeki ihtiyaçlara cevap verecek kalite ve profesyonelliğe sahiptir. Küçük mekânlarda 10 litreden büyük mekânlarda 70 litreye kadar nem depolama özelliği olan model seçenekleri vardır. Endüstri, sanayi, gıda ve depolama alanları için başta olmak üzere kullanacağınız alan için uygun olan nem alıcı modeline Ankara inşaat tipi nem kurutma hizmetleri ile sahip olabilirsiniz. Online sipariş, kredi kartına taksitli ödeme ve adrese teslim ve kurulum olanağı ile cihazınıza kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Nem Alıcı Cihazlarda Teknik Özelikler

Teknik özellikleri oldukça ileri teknolojide tasarlanan nem alıcılar güçlü kurutma özelliği ile inşaat sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sessiz çalışır ve ortamda gürültü kirliliği yapmaz. Cihazların yedek parça ve aksesuarları da tine TTK güvencesi ile hazırlanmış uyumlu parçalardan oluşmaktadır. Su tahliyesi için dış bağlantı sistemleri vardır ve cihazlar elektrik tasarruflu olarak çalışıp ekstra bir elektrik masrafı çıkarmaz. Su taşırma emniyetli olup depo dolduğunda otomatik olarak kapanır ve gösterge ışıkları yanar. Direk drenaj imkânı sağlayan model seçeneği vardır. Kolay değişebilir ve kolay temizlenebilir filtre sistemi bulunmaktadır. Bu seride ev tipi ve depo tipi nem alıcı modellerde üretilmiştir. Küf, nem, bakteri oluşumuna engel olur.