Antalya İnşaat Nem Kurutma

İnşaat Tipi Nem Alıcılarda Tasarım Özelikleri

Gerek iç gerekse dış tasarım özellikleri ile en zor ortamlarda profesyonel kulanım özelliği taşıyan inşaat tipi nem alıcılar farklı model seçenekleri ile sunulmaktadır. Dış tasarımı parlak, şık ve dayanıklı bir yapıya sahip olup paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Sarı ve beyaz seçenekleri bulunan inşaat tipi nem alıcılarda kauçuk teker ve merdivenlerden taşımayı kolaylaştıra büyük tekerler bulunmaktadır. İç tasarım ise tamamı ile teknoloji harikası olup mükemmel kurutma sağlamaya ayarlanmıştır. Antalya inşaat nem kurutma ihtiyaçları için her türlü açık ve kapalı alana uygun özellikte nem kurutma makinası bulunmaktadır.

Nem Alıcıların Hangi Modelleri İnşaat Alanları İçin Uygundur?

İnşaat alanları genel olarak açık yapı türleri ile başlar yapının ilerlemesi ile kapalı alanlara dönüşür. Ancak beton aşamasından başlayarak profesyonel bir kurutma yapılması ve diğer aşamalarda da aynı işlemi gerçekleştirecek cihazların kullanılması gerekir. TTK ECO ve TTK profi serisi cihazlar inşaat sektörü için son derece uygun cihaz modelleridir. Kalite belgeli uluslararası standartlarda üretilen TTK tipi nem alıcılar nem alma, küf ve bakteriyi yok ete ve ortamda temiz hava akımı yaratmak için tasarlanmıştır. Yeni modeli TTK 1500 modeli günde 300itre nem depolama özelliği ile inşaat alanlarına duyulan nem kurutma ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir. Genişliği ve derinliği yüksek ölçülerde olan tüm açık ve kapalı alanlar için uygundur.

Kapalı İnşaat Alanları için Kullanılan Nem Kurutucular

Özelikle büyük AVM veya otel başta olmak üzere çok katlı iş merkezi ve oturum alanlarının at kısımlarındaki otoparkları ve bu tür yapıların tamamını kapsayan alanlarda yüksek performanslı nem ama işlevi gerçekleştiren TTK serisi cihazlar önerilmektedir. TTK 800 kolay kulanım ve ergonomik kulanım özeliği ile bu kategoride önerilen modeller arasında yer alıyor. Yüksek basınçlı radyal fan çalışma sistemi ile 150 litre nem depolar. TTK serisinin diğer modelleri gibi su haznesi dolduğunda otomatik olarak emniyet kilidi devreye girer Antalya inşaat nem kurutma ihtiyaçları için TTK serisi tüm modeller online alışverişte satışa sunuluyor.