Bursa İnşaat Nem Kurutma

Şap Kurutma İçin Nem Alıcılar

İnşaat sektörünün her aşaması ayrı bir hız ve dikkat gerektirir. Günümüzde iş hızı, firma prestiji ve kısa sürede hizmete geçmek isteyen inşaat firmalarının ilke yöntemlerle çalışması büyük bir kayıptır. Son yıların en donanımlı yüksek teknolojiye sahip nem alma cihazları inşaat sektöründeki bu talepleri karşılayacak tasarımlara sahiptir. Beton ve şap atma işlemi sonrası ıslaklığın hızlı bir şekilde kurutulması için de TTK serisi nem alma makineleri tercih edilmektedir. Bursa inşaat nem kurutma konusunda aradığınız tüm modellere ulaşacağınız güvenilir bir adrestir. TTK ECO ve TTK profi serisi tüm modelleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Nem Alıcılar İnşaatın Farklı Yerlerinde Kullanılabilir Mi?

İnşaat temelden başlayarak üst katlara kadar sıralı bir şekilde devam eder. Tek bir nem alıcı makinayla tüm katlarda aynı performansta kurutma yapma olanağına sahipsiniz. Çünkü TTK serisi nem ama makineleri büyük tekerlek ve taşıma kolaylığı ile diğer bir kata kolayca taşınabilir. Açık alanda başlayan yapı ve binaların ileriki günlerde kapalı alana dönüşmesi de kaçınılmazdır. Cihazınız hem açık hem de kapalı alanda kullanıma uygun tasarlandığı için, betondan başlayıp boya badana haline kadar aynı kurutmayı sağlayacaktır. Dış kısmı sağlam ve paslanmaz çelikten üretildiği için inşaat alanlarındaki darbe ve taşımalardan etkilenmez.

Teknik Özelikler

Nem kurutma makineleri teknolojinin en son buluşu olarak ifade edilip TTK serisi de bu buluşun en bilinen uluslararası modelidir diyebiliriz. Sessiz çalışma özelliği ile çalışanları ve çevreyi rahatsız etmeyen cihaz, enerji tasarruf özeliği ile ekstra bir masraf çıkarmaz. Uzaktan kumanda edilebilir ve otomatik olarak çalışıp su haznesi dolduğunda otomatik olarak kapanabilir. En düşük sıcaklıklarda bile yüksek nem depolama özellikleri ile hedeflenen kurutma işlemini gerçekleştirir. Bursa inşaat tipi nem kurutma cihazlarında model seçenekleri kurutma yapılacak alana göre belirlenmiştir. Her bir cihazın teknik özelikleri, görsel hali ve fiyatları da en net bir şekilde müşteriye sunulmaktadır. Cihazların her birinin yedek parçası da kendisi ile uyumludur. Cihazınızda herhangi bir sorun yaşarsanız yalnızca parça değişimi ile aynı profesyonellikte kullanıma devam edebilirsiniz.