İstanbul İnşaat Nem Kurutma

İnşaat Tipi nem Alıcı Modelleri

Her türlü yapı sektöründe inşaat ve bina yapımlarının aha kısa sürede tamamlanması ve sağlam yapıların oluşması için ıslak ve nemli zeminlerde kurutma işlemine ihtiyaç duyulur. Yeni teknoloji cihazlarla ilkel yollarla nem kurutma işlemi sona ermiş ve bu cihazlar sayesinde bina ve inşaat yapımları hız kazanmıştır. Mükemmel bir dizayna sahip olan İstanbul inşaat nem kurutma cihazları farklı model seçenekleri ile en büyük alanlardan en küçük alanlara, kapalı mekânlardan açık mekânlara profesyonel bir kurutma işlemi gerçekleştirmektedir. TTK serisi nem alma cihaz modelleri bu sektöre uygu tasarlanmış model seçenekleridir. Her modelin taşıma kollarının olması inşaat alanlarında her kata taşıma olanağı sağlar.

İnşaat Tipi Nem Alıcıların Teknik Özellikleri

Cihazlar profesyonel ve sistemli bir çalışma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 24 saat aralıksız aynı performansta çalışır. Ortamdaki nemi su haznesine depolar ve deponun boşatılması da kolayca yapılır. Ayrıca su haznesi dolduğunda gösterge ışığı yanar. Az enerji tüketimi ile tasarruflu kulanım olanağı sağlar. Sağlam ve dayanıklı bir dış tasarıma sahiptir ve hazneye depolanan suyun tahliyesi için iç ve dış bağlantı hortumları kullanılmaktadır. Yalnızca nem ama değil, küf kokusu, bakteri oluşumunu engellemek için mükemmel bir şekilde çalışmaktadır. İstanbul inşaat nem kurutma cihazları uluslararası alanda kalitesi kanıtlanmış olup tüm dünyada tercih edilen nem kurutma modelleri ile hizmet vermektedir.

Yapı ve İnşaat Sektöründe Sağladığı Avantajlar

Boya, sıva, beton, kalıp, şap ve izolasyon aşamalarında kurutma işlemi tamamlanmadan diğer aşamaya geçilmez. Ancak hava şartları ne kadar sıcak olursa olsun doğa yolarla kuruma neredeyse 1 ayı bulur. İnşaatlarda ise bu süre iş hızını yavaşlattığı için firmalara zarar verir. Son yıların bu alanda tercih edilen ve yüksek performansı ile en geç bir hafta içinde nem kurutma işlemini tamamlayan nem ama cihazları ülkemizde de bu konuda profesyonel çalışan tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Kısa sürede faaliyete geçip yeni projelere başlamak kadar prestiji de yükseltecek bir iş anlayışı ile hemen hemen tüm inşaat ve bina yapımları için nem alıcılar önerilmektedir.