İzmir İnşaat Nem Kurutma

İnşaat Tipi Nem Alma Cihazları TTK Serisi

Nem Alma Cihazı TTK 171 ECO

Güçlü ve profesyonel çalışma performansı ile günde 52 litre nem depolar. Cihazın taşıma kolları ve büyük nakliye tekerlekleri farklı mekânlara taşıma işlemini kolaylaştırır. Dijital göstergeli kontrol paneli tüm fonksiyonlarını takip etme olanağı sağlar. En düşük sıcaklıklarda bile yüksek seviyede nem depolayan cihaz enerji tasarruflu olup ticari alanlarda, inşaat ve depolarda nem kurutma işlevine sahiptir. İzmir inşaat nem kurutma ihtiyaçları için tercih edilen bu model enerji tasarruflu, uygun fiyatlı bir tasarımdır. Kondens tahliyesi için dış bağlantı hortum özeliği ile su tahliyesi kolayca yapılır.

Nem Alma Cihazı TTK 75 ECO

Daha çok küçük ölçekli inşaat alanları için tasarlanmış yarı profesyonel bir inşaat kurutucudur. Günde 20 litre nemi 24 saat kesintisiz ve aynı performansta çalışarak depolar. Valiz tipi geri çekilebilir taşıma kolaylığı ile her yere taşınabilir. Sağlam dış gövde ve uzun yıllar aynı dayanıklılıkla kullanılabilecek kalitesi ile Türkiye’de ve dünyada tercih edilen bir tasarımdır. Özelikle iç mekânlarda boya, sıva, alçı gibi inşaat yapılarının hızlı kurutulmasını sağlar. Sıcak gaz defrost modu, su haznesi göstergesi, kolay temizlenebilir ve değiştirilebilir filtresi ile mekânlarda güvenilir bir kurutma gerçekleştirir. Otomatik olarak çalışı çalışırken bir insan gücüne veya yardımına gerek yoktur.

Nem Alma Cihazı TTK 170 ECO

Alanında en yüksek nem depolama özeliğine sahip modellerin başında yer alıyor. 90 m²/230 m³ büyülükteki alanlarda 52 litre nem depolama özelliğine sahiptir. Gerek teknik anlamda gerekse pratikte sağladığı kolaylık ve avantajlarla inşaat, fabrika, büyük tesisler gibi alanlarda nem kurutma işlemi ile birlikte, bakteri üremesini ve küf oluşumunu engelleyen bir çalışma sistemine sahiptir. Taşıma kolları ve tekerlekleri mevcuttur. İzmir inşaat nem kurutma le sipariş ettiğiniz cihazlar mekânınıza getirilir ve çalıştırılarak teslim edilir. Cihazların aksesuar, yedek parça ve bakım işlemleri için de İzmir inşaat nem kurutma ile iletişime geçebilirsiniz. Bakımda ve kullanımda zorluk çıkarmayan tüm TTK serisi inşaat tipi nem alıcılara online olarak ulaşabilirsiniz.